O nas

O nas

Bistro B13 to klasyka w nowoczesnej odsłonie. Jesteśmy pasjonatami kuchni niebanalnej. Prezentujemy dania oparte jedynie na świeżych, sezonowych produktach i naturalnych składnikach. Łączymy kuchnię śródziemnomorską z lokalnymi smakami. Posiłkując się dawnymi recepturami tworzymy ją na nowo. Korzystamy z regionalnych, zaufanych dostawców. Cenimy sobie bogactwo naturalnych smaków i aromatów. Dopełnieniem menu są doskonałe wina i piwa dostarczane przez lokalne browary.

Zapraszamy do odkrywania niezwykłej kompozycji smaków. 

CHEF ADAM WOŹNIAK

Niebanalny chef kuchni, który swoją pasję do gotowania odziedziczył po babci. Wieloletnie doświadczenie zdobywał zarówno w Polsce jak i za granicą. Za swoje kulinarne kreacje otrzymał między innymi czapki GaultM&Millau. Jest zdobywcą srebrnego medalu Kulinarnych Mistrzostw Świata w 2018r w Luksemburgu a także dwóch srebrnych medali Olimpiady Kulinarnej, która odbyła się w lutym 2020r w Stuttgarcie. 

W naszym Bistro B13 tworzy dania wyróżniające się połączeniem kuchni klasycznej z elementami nowoczesności, tak aby uzyskać idealną harmonię. Każda potrawa przygotowywana jest z dbałością o detale.