Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe w Gdańsku

Bistro B13 to idealna restauracja na imprezę okolicznościową, obiad czy spotkanie rodzinne. Jeśli interesuje Cię organizacja przyjęcia do 50 osób, świetnie trafiłeś — zajmiemy się wszystkimi Twoimi gośćmi i zadbamy o każdy detal wydarzenia.

Obsługa

Organizując imprezę okolicznościową, pewnie nie chcesz, aby wszystko było na Twojej głowie. Mamy świadomość tego, że ten szczególny dzień ma zadowolić Ciebie i Twoich gości, więc bierzemy wszystkie działania na swoje barki. Jedynym Twoim zadaniem będzie krótka rozmowa, w której omówisz z nami najważniejsze kwestie imprezy. Nie posiadamy ściśle określonych pakietów, nie mamy ustalonych dokładnych cen za jednego gościa. Dlaczego? Dlatego, że jesteśmy tu dla Ciebie – pragniemy poznać Twoje potrzeby i sprawić, że uroczystość spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Wystrój wnętrza

„Dawno nie widziałem tak schludnie urządzonego wnętrza” – tak najczęściej odpowiadają nasi klienci, gdy zapytamy ich o wrażenia z Bistro B13. Unikalny, nadmorski klimat obiektu osiągnęliśmy dzięki połączeniu restauracji z przeszklonym ogrodem zimowym. To tylko jeden z czynników, który sprawia, że nasi goście chcą do nas wracać i organizować kolejne imprezy okolicznościowe. 

Jeśli chcesz wyprawić imprezę urodzinową lub tematyczną, która wymaga określonych dekoracji, chętnie pomożemy Ci w zarówno w ustaleniu koncepcji, doborze materiałów jak i przygotowaniu wystroju sali.

Interesuje Cię organizacja imprezy w naszym lokalu? Sprawdź, co na Ciebie czeka:

  • Lokalizacja blisko plaży i najpopularniejszych alejek w Gdańsku, dzięki czemu możesz połączyć swoją imprezę ze spacerem i zwiedzaniem ciekawych miejsc w Trójmieście,
  • Oryginalne menu łączące kuchnię lokalną z daniami całego świata – zasmakujesz czegoś niebanalnego i wyjątkowego,
  • Możliwość stworzenia własnego menu w oparciu o rady doświadczonego szefa kuchni – doświadczysz swoich ulubionych smaków w profesjonalnym wykonaniu,
  • Możliwość organizacji noclegu – nasze bistro połączone jest z Villą Bałtycką, w której znajdziesz komfortowe apartamenty z widokiem na morze,
  • Profesjonalna obsługa z indywidualnym podejściem do każdego gościa, dzięki której nie musisz tracić czasu na żaden element organizacyjny podczas imprezy.

Dodatkowo oferujemy: 

  • Dwie przestronne sale restauracyjne ze świetnym nagłośnieniem,
  • Możliwość organizacji występów, np. muzyki na żywo, komików czy klaunów,
  • Dekoracje dostosowane do rodzaju imprezy,
  • Bezpłatny, monitorowany parking dla każdego gościa,
  • Sprawny kontakt i konkurencyjne ceny.

Masz wątpliwości co do organizacji wydarzenia lub chcesz zarezerwować termin? Odpowiemy na każde Twoje pytanie.

restauracja blisko plaży Gdańsk